נגינה רב דורית סבא ושני נכדים בקסילופוןנער מנגן בפעמוני פטריותגן מוזיקלי רב מנגנים

גן מוזיקלי קסום

גן מוזיקלי הוא מרחב קסום להשראה, אהבה, צלילים והנאה במרחב הציבורי.

בכל רשות ומוסד חינוכי ישנם מתקני שעשועים למשחק. בשנים האחרונות נוספו גם גני כושר, וכעת המגמה החדשה היא גנים מוזיקליים עם כלי נגינה.

איכות ותקן בגן מוזיקה

פסגות מיוזיקל הינה חברת בת של מתקני פסגות. וכך, בדיוק כמו מתקני השעשועים שלנו, כלי הנגינה שלנו למרחב הציבורי מיוצרים מהחומרים האיכותיים והעמידים ביותר בכל מזג אוויר ולאורך שנים.

כל הכלים המוזיקליים שלנו עומדים בתקן 1498 ומאושרים לשימוש על ידי מכון התקנים הישראלי.

ניתן להתקין אותם על הקרקע או על גבי קירות, בגרסה המלאה או בגרסת הפעוטות.

תווים אמיתיים ותווי קסם

כלי הנגינה שלנו פותחו על ידי מהנדס צליל בעל ניסיון רב ביצירת כלים מוזיקליים. עיצוב הכלים  נעשה על ידי מחלקת העיצוב התעשייתי שלנו שזכתה בפרס בינלאומי לעיצוב המוצר.

מהנדס הצליל העניק להם סולמות ותווים אמיתיים, כך שמי שיודע לנגן יכול לנגן כל שיר שירצה.

למי שאינו בקי ברזי התווים אנו מציעים להשתמש בתווי הקסם שלנו. זהו שלט מוזיקלי עם תווים לפי צבעים הבאים לידי ביטוי גם במקושים שבכלי הנגינה. במעקב ונגינה לפי הצבעים, נוצרת מנגינה מוכרת לבחירת הלקוח.

כלי הנגינה כולם הרמוניים. כך גם אם מישהו מקיש אקראית ולא מנסה לנגן מנגינה ספציפית, הצליל נעים לאוזן. הכלים כולם אף הרמוניים זה עם זה כדי ליצור הדהוד נעים מהגן המוזיקלי כולו.

סדרת הכלים המוזיקליים שלנו מגוונת וכוללת כלים להקשה ולקצב. וכאשר אנחנו מתכננים גן מוזיקה חדש אנחנו מביאים לידי ביטוי מגוון סוגים של כלים.

גן מוזיקלי כגשר חברתי

המוזיקה היא שפה משותפת ומאחדת, חוצה מגזרים, מגדרים וגילים. כך אפשר לראות בגן מוזיקלי שיתוף מיוחד שלא קיים במקומות אחרים. מבוגרים, צעירים ופעוטות, לכולם יש מקום בעולם הצלילים הקסום.

המוזיקה נוגעת גם במנגנים וגם במאזינים, מה שיוצר חוויה מיוחדת עוד יותר. גם מי שעובר ליד הגן המוזיקלי ולא נוכח בשטחו פנימה נהנה מהצלילים העולים ממנו.

לחיצה כאן לצפייה בגן מוזיקלי בחצר בית ספר

אם גם לך יש שצ"פ או חצר מוסד חינוכי שמתאים לגן מוזיקלי אנחנו מזמינים אותך להתחבר יחד איתנו לצלילים וליצור סביבה חדשנית, מוזיקלית וקסומה.

אפשר לפנות אלינו בפסגות מיוזיקל דרך האתר, במייל sale@m-ps.co.il  או בטלפון 02-6335469